”najlepsza szkoła jaką mogłam wybrać dla córki jestem bardzo bardzo bardzo zadowolona, będę polecać innym”
Anna S.
Wybór prywatnej szkoły Żorek jako dalszego etapu edukacji jest dla mnie oczywisty.

Wesołe Krasnoludki to wymarzone przedszkole zarówno z punktu widzenia dziecka jak również z punktu widzenia rodzica.

Mój syn już po pierwszych tygodniach uczęszczania do przedszkola przełamał bariery w nawiązywaniu kontaktów. Każdego dnia stawał się coraz bardziej otwarty na nowe znajomości i doświadczenia. Pewność siebie której syn nabiera uczestnicząc w zajęciach swojej grupy przenosi się na inne płaszczyzny i przynosi wymierne efekty. Wiem, że w przedszkolu czuje się bezpiecznie przez co jest bardziej zaangażowany i szczęśliwy.

Dzień jest świetnie zorganizowany zapewniając elementy zabawy i nauki w odpowiednich proporcjach. Różnorodność zajęć zdecydowanie wykracza poza narzucane minima. Pozwala dziecku poznawać otaczającą go rzeczywistość, rozwija wrażliwość oraz uczy praw i zasad obowiązujących w społeczeństwie.

Argumentem który doceni każdy rodzic jest świetnie przygotowana kadra która z oddaniem i cierpliwością realizuje swoje zadania. Dodatkowy atut to smaczne i dobrze zbilansowane posiłki przygotowywane na miejscu. Potwierdzeniem jest to, że mój syn po powrocie z przedszkola chce się dalej bawić w „przedszkole” naśladując swoje wychowawczynie, a posiłki zjada z dokładkami .

Dodam, że każdego dnia słyszę od syna nowe słówka i zwroty w języku angielskim. Poznałam w końcu zasady obowiązujące podczas gry w szachy choć może nie powinnam się przyznawać, że uczy mnie tego własne dziecko. Zajęcia z logorytmiki są czymś na co syn czeka każdego tygodnia.

Szeroko rozumiany rozwój który zauważam u swojego dziecka na przełomie ostatnich miesięcy zdecydowanie zawdzięczam temu, ze syn uczęszcza właśnie do tego konkretnego przedszkola. Wybór prywatnej szkoły Żorek jako dalszego etapu edukacji jest dla mnie oczywisty.

Iwona Sedlak, mama Dawida
Bez wahania zapisaliśmy naszą druga córkę do tego samego przedszkola już nawet bez starania się o miejsce w placówce publicznej.

Trafiliśmy do Przedszkola Wesołe Krasnoludki przez przypadek, ponieważ najstarsza córka nie została przyjęta do przedszkola publicznego. Był to tak naprawdę plan awaryjny. Córce szybko jednak wszystko się spodobało – do tego stopnia, że nie chciała wracać do domu. Pomimo faktu, że po dwóch tygodniach dostaliśmy informację z przedszkola publicznego, że miejsce się pojawiło podjęliśmy decyzję, żeby córka została w Wesołych Krasnoludkach. Był oczywiście okres adaptacyjny z porannym płaczem w holu przedszkola, zawsze jednak Panie opiekunki z bardzo ciepłym podejściem starały się zainteresować czymś córkę, żeby moment rozstania nie był tak odczuwalny.

Początki nie były łatwe, dla przedszkola był to pierwszy rok działania, co oznaczało czasami pewne niedociągnięcia. Zawsze jednak można było porozmawiać o problemach, którym Pani Dyrektor starała się zaradzić. Krytyka zawsze była postrzegana jako pomoc w stawaniu się lepszym. I rzeczywiście przedszkole było i jest coraz lepsze.

Zaangażowanie i ogromna kreatywność opiekunek spowodowały, że córka ogromnie się rozwinęła, wykształciła dodatkowe umiejętności i obecnie bardzo dobrze uczy się w szkole, będąc w trzeciej klasie. Fachowa opieka, pomoc w rozwiązywaniu konfliktów, reagowanie na czas to cechy, dzięki którym czuliśmy z mężem, że nasze dziecko jest bezpieczne i w dobrych rękach.

Wesołe Krasnoludki to miejsce idealne dla dzieci. Rodzinna atmosfera, pyszne posiłki, sprawiają że dzieci czują się jak w domu, dlatego bez wahania zapisaliśmy naszą druga córkę do tego samego przedszkola już nawet bez starania się o miejsce w placówce publicznej. A od niedawna do przedszkola uczęszcza jeszcze nasz trzyletni synek.

Jako osoba współpracująca z przedszkolem już od 6 lat chciałabym podziękować za wszystko i życzyć sobie i wszystkim Paniom opiekunkom dalszej owocnej współpracy (przed córką jeszcze rok przedszkola, a przed synkiem trzy lata) :)

Agnieszka Grzywinska
Wszystkim którzy się zastanawiają „czy dać, czy nie” zdecydowanie mówię DAĆ BEZ OBAW. Tu dziecko jest pod profesjonalną opieką, a atmosfera w przedszkolu sprawia, że dzieciaki nie chcą wracać do domu.

Już druga nasza pociecha uczęszcza do „Wesołych Krasnoludków”. Konrada chyba wszyscy pamiętają i jego szczere odpowiedzi. W jego imieniu chcemy podziękować za czas spędzony w waszym przedszkolu, który upływał na zabawie i nauce przez zabawę. Teraz zdecydowaliśmy się na oddanie w Wasze ręce Natana, malucha, który ma dwa i pół roku.  Początki są zawsze trudne, ale nie w Waszym przedszkolu, bo zarówno Konrad jak i Natan przeszli okres adaptacji bez większych problemów, a to WIELKA zasługa personelu Waszego przedszkola ( ukłony dla Pani Grażynki).
Wszystkim którzy się zastanawiają „czy dać, czy nie” zdecydowanie mówię DAĆ BEZ OBAW. Tu dziecko jest pod profesjonalną opieką, a atmosfera w przedszkolu sprawia, że dzieciaki nie chcą wracać do domu

Jacek Konik
Dziękuję serdecznie za 2 lata spędzone z Wami

Dziękuję serdecznie za 2 lata spędzone z Wami, za uśmiechy miłych pań które witały mnie co rano, za pyszne jedzenie, za czas poświęcony każdemu z nas, za to że mogłem się do woli wyspać kiedy tylko chciałem, za dużo miłych chwil, za ocieranie łez które czasem płynęły, za nauczenie mnie pewnych zasad które na pewno będą szły za mną przez całe życie, za to że nigdy nie nudziło mi się gdy mama długo pracowała, za wiele pięknych zdjęć które zostaną na pamiątkę, za piosenki i tańce, za spacery na place zabaw i wiele innych rzeczy które teraz nie sposób wymienić.

rodzice Patryka
Z wielką przyjemnością chciałabym zarekomendować Prywatną Szkołę Podstawową ŻOREK jako najlepsze rozwiązanie przy wyborze szkoły dla pierwszaków.

Z wielką przyjemnością chciałabym zarekomendować Prywatną Szkołę Podstawową ŻOREK jako najlepsze rozwiązanie przy wyborze szkoły dla pierwszaków. We wrześniu mój syn rozpoczął naukę w publicznej szkole podstawowej. Moje 6-cio letnie dziecko zgubiło się w tej bezdusznej instytucji. Na szczęście podjęliśmy decyzję i przy aprobacie władz szkoły ŻOREK, przenieśliśmy syna do nowej wspaniałej szkoły.Obecnie syn jest radosnym i szczęśliwym dzieckiem, do szkoły chodzi z radością.

rodzice Wiktora
Prywatna Szkoła Podstawowa Żorek to miejsce, z którego nie są zadowoleni tylko jej uczniowie ale również ich rodzice.
mama Wiktorii
Polecam szkołę wszystkim rodzicom którzy chcą aby ich pociechy wyniosły z pierwszych lat nauki pozytywne wrażenia dotyczące obowiązku szkolnego i miały chęć na więcej.

Szkoła Podstawowa "Żorek" jest dla mnie najlepszym sposobem na rozpoczęcie przygody ze szkołą dla mojego siedmiolatka. Szkoła gwarantuje opiekę w godzinach mojej pracy, a lekcje odbywają się w godzinach porannych, kiedy to umysł dziecka jest najbardziej chłonny. Mała ilość uczniów pozwala na indywidualne rozpoznanie potrzeb dziecka w zakresie ewentualnych problemów z nauką i wczesną reakcję na nie.
Różnorodny pakiet zajęć dodatkowych pozwala na rozszerzanie światopoglądu u mojego dziecka i znalezienie u niego modnych stron oraz rozwijanie ich. Syn często po zajęciach dopytuje się o różne sprawy, o których ja w jego wieku nie miałam pojęcia. Poza tym kadra nauczycielska przyjazdna dzieciom i dostępna dla rodziców praktycznie w każej chwili.
Wychowawczyni i dyrekcja mocno zaangażowane w sprawy dzieci i traktują swoją pracę z pasją. W trakcie godzin świetlicowych opiekun odrabia z dziećmi lekcje (jeśli tylko dzieci wyrażą na to chęci) dzięki czemu czas po powrocie do domu można poświęcić na zabawę. Syn zyskał grupę przyjaciół z którymi bardzo chętnie spotyka się również poza szkołą. Polecam szkołę wszystkim rodzicom którzy chcą aby ich pociechy wyniosły z pierwszych lat nauki pozytywne wrażenia dotyczące obowiązku szkolnego i miały chęć na więcej.

Agnieszka Nowak
choć nowa, doskonale została przygotowana i wyposażona. Polecam każdemu.

Jestem mamą uczennicy Prywatnej Szkoły podstawowej "Żorek". Jestem bardzo zadowolona z faktu, iż to właśnie do tej szkoły posłałam swoją 6-letnią córkę. Szkołą choć nowa, doskonale została przygotowana i wyposażona. Klasy są małe przez co nauczyciel może poświęcić więcej czasu dla każdego ucznia. Nauczyciele są bardzo cierpliwi i wyrozumiali a co najważniejsze lubiani przez uczniów. W szkole panuje miła i przyjemna atmosfera. Polecam każdemu.

Justyna
Szkoła na najwyższym poziomie :) Jestem mega zadowolona, syn chodzi na lekcje bez żadnego marudzenia :) Córkę również posyłam do Żorka. Na pewno będę polecać ją innym rodzicom.
Ilona Kastelik
Super szkoła, świetni nauczyciele, ciekawe zajęcia.
Gabriela Oberda
ul. Kościuszki 54
44-200 Rybnik
Tel.: 32 321 05 65
biuro@anglojezyczna.com
Anglojezyczna.com - Prywatna Szkoła Podstawowa